Активістка та співголова громадського об'єднання "Батьки SOS" Олена Парфьонова підняла тему основної мети школи.

Як написала активістка на сторінці ГО "Батьки SOS" в соцмережі Фейсбук, основною функцією школи є виключно навчання дітей. І аж ніяк не інша діяльність, до якої школярів спонукають, а то й змушують.

"Ще раз, пояснюємо найбільш простою мовою основну функцію школи - у школі діти вчаться, основа мета школи це навчання - НЕ навчити мити підлогу у школі, НЕ навчити тягати металобрухт, НЕ копати клумби, НЕ грести листя, НЕ мити авто директору, НЕ займатись благоустроєм території школи і т.д. У школі діти вчать математику, письмо, літературу, мистецтво, фізику, хімію і так по навчальному плану.", - написала вона. Олена Парфьонова

школа / скріншот з відео
школа / скріншот з відео

Олена Парфьонова додала, що у школі заборонено відволікати учнів від освітнього процесу. Вона пояснила, що "не можна дітей шантажувати оцінками через прибирання чи погрузку металобрухту, не можна від слова взагалі".

Популярні новини зараз

Настя Каменських з подружкою залишилися без штанів, хвалячись розкішними ногами

Обранець "Холостячки" Еллерт оригінально привітав Мішину зі святом: "У всіх моїх Ксю…"

Злата Огнєвіч показала, в чому буде на першій вечірці "Холостячки": "Аж мурашки"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

"P.S. Про покоління яке виросло і трудодні свої відпрацьовувало на практиці чи замість уроків металобрухт тягали чи листя гребли - ми всі все знаємо, дивлячись на те як зараз живемо - всі у СРСР це приниження та рабську, безкоштовну працю проходили у школі - досі сумуєте, бажаєте своїм дітям це, може таки різки повернути як вид адміністративного покарання?", - додала активістка. Олена Парфьонова

Скріншот: "Батьки SOS" / Фейсбук
Скріншот: "Батьки SOS" / Фейсбук

У коментарях українські батьки висловили свою думку та розповіли власні історії:

"В Сумській обл, на уроці праці діти обдирали бетон голими руками, і носили його в яму, в тому одязі в якому прийшли на уроки.Мати написала в місцеву групу.коментарі як завжди)ми трудились і люді вирослі"

"В мене питання до адептів "ми робили/мили/грузили/сапали на полях і не вмерли" невже ви згадуючи оці всі "радості" шкільного буття, не хочете для своїх дітей кращої долі?Невже не хочете дати їм більше ,ніж мали самі?Невже хочете, щоб ваші діти розділили з вами ваші дитячі психологічні травми?Невже не хочете змінити відносини у суспільстві на краще? Ну не розумію!!!Зовсім!"

"Буквально вчора, на уроці ""Праці""діти вигрібали клумби....в чистому одязі... Моя дитина заперечила вчителю, чому тільки наш клас це робить?? Решта сидять і відпочивають у парку....відповідь вчителя...Ти ідіот, і питання у тебе ідіотські..🤦🤦🤦"

"Згодна повністю. Я розумію ще чергування по класу, ну там дошку витерти, ганчірку намочити або за крейдою сходити. Але те, що змушують траву біля школи рвати, фарбувати парти і все в цьому дусі вибачте перебір! Я ще в 9 клас пам'ятаю як нас змусили парти фарбувати в класі і тільки двері були відкриті блін. Потім з козирка биті стекла прибирати ці взагалі жесть була! Батько дізналися і більше не пускали мене на такі заходи під поважними приводами. Це не практика і не прищеплення працьовитості це дебілізм і експлуатація безкоштовної праці!"

"А в Японії діти в школах навіть туалети самі миють))) Правда, у них і туалети не такі, як у нас. А взагалі я за те, що б діти привчалися самі за собою прибирати, нічого в цьому поганого немає. До складання металобрухту це не відноситься, звичайно."

"Ми так виросли" що в мене на роботі де переважно працівники 50+ ніхто не біжить драяти територію просто так, прибирав цього року завгосп, пам'ятаю лише 1 раз коли тимчасово не зайнятих попросили там позамітати і все, навіть в кабінетах прибирають раз на Пасху"

Скріншот: "Батьки SOS" / Фейсбук
Скріншот: "Батьки SOS" / Фейсбук

Скріншот: "Батьки SOS" / Фейсбук
Скріншот: "Батьки SOS" / Фейсбук

Нагадаємо, невідомий "замінував" школу і налякав мам: "накинувся" з попередженням, йде евакуація. У місті евакуювали учнів кількох шкіл

Як повідомляв портал "Знай.ua", українських абітурієнтів благають не купувати шпаргалки на ЗНО: "Пропонують випускникам...". Шахраї пробралися в месенджери і використовують офіційні логотипи

Також "Знай.ua" писав, маленький киянин заблукав дорогою до школи - "Бабуся помилилася". Дитина не дійшла до школи з вини бабусі