У Міжнародному валютному фонді зацікавилися джерелами, з яких Україна індексує пенсії.

В МВФ нагадали, що Пенсійний фонд і без того живе дотаціями. Це означає, що індексація ще більше "проїдає" державний бюджет. Про претензії МВФ розповіли на YouTube-каналі "Народна думка".

Ведучий зазначив, що така зацікавленість була б резонною, якби пенсіонери отримали б у півтора-два рази більше, ніж раніше. Проте доплати складають лише 100 гривень, і це смішна сума.

"Яке діло Міжнародному валютному фонду до нашим пенсіонерів, друге - індексація пенсій вона планова, закладена в бюджет, все відбувається за законом", - каже ведучий.

Популярні новини зараз
Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще

Якщо Пенсійний фонд та українська влада не зможуть переконати МВФ, що гроші на індексацію пенсій не проб'ють у ПФ ще більший пролом, то кредитори можуть вдатися до більш жорстких методів, каже автор.

"Якщо Пенсійний фонд і держава не надасть гарантії, звідки вони збільшують пенсії, як вони будуть покривати дефіцит бюджету, за рахунок яких коштів буде перекриватися дефіцит бюджету, то можлива така ситуація, що в наступні роки МВФ просто мораторієм в такому плані загрозливому, заборонить індексацію пенсій", - йдеться у сюжеті.

Раніше повідомляли, дітям дали доступ до свідоцтв про шлюб батьків: Мін'юст пояснив, як його отримати.

Як повідомляв Знай.uа, українців змусять утримувати літніх батьків.

Знай.uа писав, клієнти "Укрпошти" годину чекали на вулиці, поки співробітники відпочивали: ось яка черга зібралася.