У Міжнародному валютному фонді зацікавилися джерелами, з яких Україна індексує пенсії.

В МВФ нагадали, що Пенсійний фонд і без того живе дотаціями. Це означає, що індексація ще більше "проїдає" державний бюджет. Про претензії МВФ розповіли на YouTube-каналі "Народна думка".

Ведучий зазначив, що така зацікавленість була б резонною, якби пенсіонери отримали б у півтора-два рази більше, ніж раніше. Проте доплати складають лише 100 гривень, і це смішна сума.

"Яке діло Міжнародному валютному фонду до нашим пенсіонерів, друге - індексація пенсій вона планова, закладена в бюджет, все відбувається за законом", - каже ведучий.

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Якщо Пенсійний фонд та українська влада не зможуть переконати МВФ, що гроші на індексацію пенсій не проб'ють у ПФ ще більший пролом, то кредитори можуть вдатися до більш жорстких методів, каже автор.

"Якщо Пенсійний фонд і держава не надасть гарантії, звідки вони збільшують пенсії, як вони будуть покривати дефіцит бюджету, за рахунок яких коштів буде перекриватися дефіцит бюджету, то можлива така ситуація, що в наступні роки МВФ просто мораторієм в такому плані загрозливому, заборонить індексацію пенсій", - йдеться у сюжеті.

Раніше повідомляли, дітям дали доступ до свідоцтв про шлюб батьків: Мін'юст пояснив, як його отримати.

Як повідомляв Знай.uа, українців змусять утримувати літніх батьків.

Знай.uа писав, клієнти "Укрпошти" годину чекали на вулиці, поки співробітники відпочивали: ось яка черга зібралася.