Українське місто Житомир виявилося затопленим внаслідок недавньої зливи: пішоходи пересуваються на гідроциклах, матрацах і просто вплав.

Детальніше про це пише видання "Житомир Info".

Повідомляється, що негода наздогнала обласний центр у неділю, 30 травня. Злива затопила в основному центральні вулиці міста: Покровську, Вітрука, Перемоги, Вольський шлях, проспект Незалежності та перехрестя Покровської та Грушевського.

Популярні новини зараз
Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків Школи переходять на дистанційне навчання Українців попередили про підвищення тарифів на газ
Показати ще

За опублікованими знімками можна помітити, що води було майже по пояс пішоходам, а припарковані автомобілі і громадський транспорт виявилися заблокованими.

Щоб трохи скрасити неприємну ситуацію, місцеві жителі запропонували альтернативні способи пересування. Двоє умільців перепливли вулицю на надувному матраці, в той час як інші привезли гідроцикл і розсікали по затоплених провулках.

Пізніше з'ясувалося, що в результаті негоди також постраждала одна місцева мешканка. Як повідомили в патрульній поліції, на вулиці Покровській відкрився люк через затоплення, на який пізніше наїхала маршрутка. Від удару в салоні постраждала пасажирка 1961 року народження.

На місце події надіслали правоохоронців та швидку медичну допомогу. Постраждалу забрали до лікарні.

Маршрутка / фото: Житомир Info
Маршрутка / фото: Житомир Info

Місце аварії / фото: Житомир Info
Місце аварії / фото: Житомир Info

Нагадаємо, що на голови українців посипалися крижини розміром з яйце: негода захопила всю країну.

Як повідомляв портал Знай.uа, у Києві посеред дороги "прокинувся" фонтан з окропу, асфальт злетів у повітря.

Також Знай.uа писав, що у Києві потужний гейзер пошкодив 15 авто.