Миші масово атакують австралійські міста. З'явився ряд відеозаписів, які підтверджують дану ситуацію.

Гризуни вже кілька місяців спустошують поля і вдираються в будинки східної частини Австралії. Вони розплодилися на тлі зниження кількості хижаків через природні катастрофи. Миші знищують все на своєму шляху і навіть поїдають один одного. Про це повідомляється в сюжеті BBC.

"У нас є мишачі пастки в будинку, у нас є встановлені приманки у дворі, проте вони ловлять лише малу частину тварин. Миші продовжують бігати навколо", - розповів Австралійський фермер Лайза Міноуг, додавши що сморід від живих і мертвих мишей жахливий.

Популярні новини зараз

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Жінка віддала 6 тисяч за навчання сина, але в коледж він ходити не став, відправляють до суду: не повернули навіть половину суми

Оля Цибульська засвітила волохаті ноги на шпильках: Дзідзьо перелякається

Андре Тан пояснив, що буде модно навесні і влітку 2022 року: сукні-сітки, взуття на платформі та футляри

Показати ще

"Ми відкрито заявляли про посуху. І через те, що ситуація швидко і раптово відновилася, це могло привести до того, що такі швидко розмножуються тварини як миші отримають перевагу перед іншими. І буде потрібно значний час, щоб інша частина екосистеми змогла врівноважити їх кількість", - зізнається фермер і агроном матрін Мюррей.

Австралію захопили міши. Фото: скріншот сюжету BBC

Торік Австралія страждала від ряду лісових пожеж, які призвели до серйозних порушень екосистеми. Повідомляється, що в результаті масштабних пожеж в Австралії загинуло понад мільярд тварин. Але всупереч розширенню масштабів пожеж, країну накрив сильний дощ, в результаті якого затопило будинки. Потім в Австралію прийшла сильна пилова буря.

Після цієї бурі країну накрив град розміром з м'яч для гольфу, який розбивав скла автомобілів і ламав гілки дерев в штаті Новий Південний Уельс і в австралійській столичній території. Всі ці лиха дуже сильно розхитали екосистему цього континенту.

Нагадаємо, раніше У Харкові "прокинулися" проліски і радують красою місцевих жителів.

Як повідомляє портал Знай" Найстаріший "львів'янин" відсвяткував 150-річчя - " живий пам'ятник!"

Також "Знай" писав, що На Закарпатті "вибухнув" японець, очевидці не вірять очам:"це вперше".