Вже кілька тижнів на ринках України можна придбати ранню черешню. Все б нічого, однак, ціни залишають бажати кращого. Доведеться чекати, поки попит впаде.

Про це розповіли в Telegram- каналі "Чорний список", опублікувавши фото з ринку в місті Одесі. Там теж вже можна придбати одну з найкорисніших літніх ягід, однак, ціни настільки високі, що не всі хочуть це робити.

"Нічого незвичайного, просто на новому ринку продають черешню по 500 грн за кг. і на пробу, поштучно - по 7 грн" - сказано в тексті повідомлення.

Популярні новини зараз
"Всі кошти списали...": клієнти "ПриватБанку" проклинають картки, ніхто нічого не питає Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Якщо раніше, продавці давали просто так спробувати продукт, то тепер за це потрібно ще й платити. Тим більше, що ціна за одну ягідку черешні дорівнює практично проїзду в транспорті.

Люди в коментарях вирішили відреагувати на дане повідомлення, задоволених було вкрай мало: "Сфоткатися на фоні черешні десятка, + друк фотки 150", "А щоб поруч пройти скільки платити треба?😂 Коротше, йдіть ви нах@й з вашою черешнею!😄 ", "І що, беруть? Продавати то і по 1000 можна, чи є попит за такою ціною?", "Дивитися безкоштовно?", "Єврейці", "там знизу ще табличка була"руками не чіпати". Безграмотні і знахабнілі чурбаны)".

На початку сезону ціни на ягоди і справді завищені, адже багато скучили за вітамінами, а бажаючих заробити на цьому - ще більше. Через кілька тижнів ціни повинні впасти, і дозволити ягоду зможе собі кожен бажаючий.

Нагадаємо, що димове ноу-хау фермерів зупинило рух на 5 км і спровокувало масове ДТП.

Як повідомляв портал "Знай.ua", збанкрутілий фермер викидає моркву тоннами.

Також "Знай.ua" писав, що у Криму пересохла головна водна артерія.