Старший аналітик Центру макроекономічного моделювання Київської школи економіки Ігор Дейсан спрогнозував курс долара на цей рік.

"Мінфін"зібрав основні консенсус-оцінки прогнози курсу до кінця 2021 року.

Діапазон прогнозованих значень обмінного курсу 28.0-29.1 UAH/USD.

В останніх прогнозах експерти переважно залишають курс незмінним, проте відзначають (ICU) відновлення привабливості гривневих ОВДП на тлі сприятливих умов для торгівлі на різниці процентних ставок.

Джерело: biz.nv.ua
Джерело: biz.nv.ua

Популярні новини зараз

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Пророк, який передбачав загибель президента заговорив про нову трагедію на Євро-2021: "Відбудеться під час..."

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Показати ще

На думку експертів, як і раніше, приплив зовнішнього боргового капіталу і високі ціни на експорт можуть призвести до зміцнення гривні в першій половині року.

При цьому КШЕ зазначає, що ці фактори можуть бути знівельовані найгіршим балансом зовнішньої торгівлі продовольством та енергетичними товарами.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Ми несамостійні у своїй фінансово-монетарній політиці, - Павловський. Як відомо, не так давно Байден оголосив про розмір річного бюджету США: він становить 6 трильйонів доларів. У програмі " що далі?"на каналі" Знай24 " експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський поміркував, чим друк долара обернеться для України.

Як повідомляє портал «Знай.иа» В Біткойн варто інвестувати тільки таку суму, з якою ви психологічно готові розлучитися, - Гінзбург. На які криптовалюта варто звернути увагу? Яке майбутнє биткойна?

Також «Знай.иа " писав, що Експерт передбачив рекордний стрибок біткоіни: до мільйона доларів. Топ-менеджер IBM розповів про майбутнє біткоіни