Відомий російський комік-інтелігент, музикант, колишній КВНщик і резидент шоу "Stand Up" Іван Абрамов часто радує шанувальників своїми виступами і якісним гумором.

Він багато уваги приділяє жартам про знаменитостей, політиків і повсякденному житті. Однак зараз не про це. Адже в інтернеті набирає популярність відео з Іваном, в якому він дивує своїми думками щодо дружини, її зміни у вазі і його ставлення до цього. Комік вважає, що зміна ставлення до дружини в погану сторону через набрані кілограми-це нормально.

Іван Абрамов, скріншот: Youtube
Іван Абрамов, скріншот: Youtube

"Я зраджу 100%, я відразу їй сказав. Я зраджу 100% ставлення до тебе, я, можливо, не зраджу, тому що, я такий: "помщу, за твої додаткові кілограми". Але, звичайно, я буду до тебе ставитися гірше. Це нормально, мужики так створені, люди так створені, тому що, ти зовні так-тобі подобається картиночка. Зрозуміло що, хороший співрозмовник, ти народила мені двох дітей, але в світі прикинь, які гарні ще бувають", - каже чоловік.

Іван Абрамов, скріншот: Youtube
Іван Абрамов, скріншот: Youtube

Популярні новини зараз

Півтори тисячі дельфінів загинули в один день від рук людей: "Море почервоніло від крові..."

Померла зірка МастерШеф Стелла Клименко, близькі не можуть отямитися: "До останнього вірив, але ти не прийшла"

В Україну повертається жорсткий карантин: які обмеження чекають на українців

Лариса Ніцой "викрила" школярів по всій Україні, картина плачевна: "Ненормальна ситуація"

Показати ще

"Чому його не скасували, як це зробили з Регіною", "З чоловіком за чотири роки відносин поправилася на 25 кілограм. Ні слова не було про те, що треба худнути/що щось не так, сама завантажилася і довела до РПП", "Допомогти дружині прийти в форму, підтримати її❌ зраджувати їй✅ і це ви називаєте любов'ю?", "Зустрічають по картинці - це правда, але проводжають по розуму. Я не помічаю зміни в чоловіка, тому що люблю його безумовно, цілком і з усіма плюсами і мінусами",

Коментарі, скріншот: TikTok (Абрамов)
Коментарі, скріншот: TikTok (Абрамов)

"Було б все ок, якби він тримав ці думки при собі. Таке не говорять на публіку", "Я здивована, що це все пропустили повз вуха, а Тодоренко зацькували", "Ааа, у зворотний бік теж працює? Дружині можна буде знайти когось краще, коли цей об'єкт їй бiльше не буде подобатися?", - пишуть користувачі в коментарях.

Коментарі, скріншот: TikTok (Абрамов)
Коментарі, скріншот: TikTok (Абрамов)

Нагадаємо, чоловік Тодоренко Топалов після лікарняного ліжка видав важливу правду: "Боїться смерті"

Як повідомляв "Знай.ua", "Жінці подобається бути жертвою" – на Тодоренка накинулися за виправдання домашнього насильства

Знай.ua писав, Тодоренко виправдала домашнє насильство - "А що ти зробила, Щоб тебе не били?", відео