Відома українська співачка, тренерка шоу "Голос країни", телеведуча проекту "Танці з зірками" Тіна Кароль обожнює радувати фанатів новими знімками в Instagram.

Нещодавно знаменитість вирушила в Алмати, Казахстан, де провела фан-зустріч і натякнула на зйомки нового кліпу. При цьому артистка влаштувала собі невелику екскурсію по місту, відвідавши не тільки культурні пам'ятки, а й місцевий ринок.

Для цього зірка приміряла облягаюче вбрання від Louis Vuitton, а також не забула про вузькі сонцезахисні окуляри і захисну маску. Разом зі своєю командою виконавиця вибирала фрукти, овочі, сухофрукти і соки, купила алтайський мед.

"Тіна Кароль в Алматі сходила на головний базар міста за місцевими продуктами. Співачка купила Алтайський мед і фрукти.

Популярні новини зараз
Морози та снігопади не відпустять у березні: чого чекати від погоди Не мають забирати, але мусять: ТЦК розповіли, чому відбирають телефони у мобілізованих Нові правила ТЦК для селян: хто втратить бронювання Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач
Показати ще

Крім участі в промо заходах на підтримку альбому, Тіна збирається відвідати культурні точки Алмати.

Зокрема, співачка збирається покататися на канатній дорозі, і зустріти світанок в горах.

Для перших двох днів в Казахстані співачка вибрала вбрання з літньої колекції Louis Vuitton."

"Приходиш такий на базар, а там Тіна Кароль 🤩 🔥 "