На перший погляд хрущ здається дуже симпатичною і нешкідливою комахою. Але насправді він і його личинки (хрущі) - небезпечні шкідники в саду і в городі. Вони знищують листя і коріння овочів, ягідних, плодових і декоративних культур.
Щоб врятувати свій урожай городники і садівники розробили вже багато хитрощів і способів по успішній боротьбі з травневими жуками і їх личинками, передає Телеграм-канал "Щоденник дачника. Сад і город".

Травневий жук, фото " щоденник дачника. Сад і город"
Травневий жук, фото " щоденник дачника. Сад і город"


- використання мульчі або задернення пристовбурних кіл дерев робить непривабливими грядки і сад для жуків.

- варто сіяти рослини сімейств бобові (звичайний горох або квасоля), хрестоцвіті (редис, капусту та ін.) або сидерати (конюшина, люпин, гірчицю), тому що личинкам не подобаються кореневі виділення цих культур. При цьому вони насичують грунт азотом, що теж не подобатися травневим жукам.

- також можна використовувати нашатирний спирт або аміачну воду для захисту рослин від замаху личинок. Їх розчинами проливають посадки.

Популярні новини зараз
Сергій Притула засмучений поведінкою українців, після покупки супутника пішла правда: "Я мало роблю, організм теліпає" Нудно не буде: представник ГУР пообіцяв два спекотних місяці на фронті найближчим часом Учасниця "Холостяка" Яна Соломко одноголосно стала ганьбою України - обрала росію: "Зліплять із бездарності цукерку" Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія
Показати ще