Популярна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram.

А нещодавно мама знаменитості, Наталія Василівна, вразила численних шанувальників несподіваною історією, яка трапилася з їх сім'єю.

Жінка повідомила, що через 80 років були знайдені останки рідного брата їх дідуся - Миколи Федоровича Лободи, який зник безвісти ще в 1942 році, під час війни. Цієї весни загін, що займається розкопками, підняв бійця з медальйоном, зміст якого вдалося розшифрувати.

Виявляється, двоюрідний прадідусь Світлани служив старшим воєнфельдшером і героїчно загинув у госпіталі, який розбомбили, був похований у братській могилі.

Популярні новини зараз

Газ по 15 гривень, а електроенергія за 2,50: як зміняться ціни для українців у серпні

Марина Боржемська влаштувала доньці казковий День народження, Узєлкова не видно: "На святі не був?"

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Показати ще

"Ось чудеса....🙆🙆🙆
Адже минуло понад 80 років!
Про нашого діда - Лободу Михайла Федоровича (1908 р народження) я вже розповідала.

Під час Великої Вітчизняної війни наш дід Михайло Лобода був призваний до лав Радянської Армії сапером. З боями дійшов до Німеччини...

... І був у нього рідний брат - Лобода Микола Федорович (1916 р.н.). У 1942 році він зник безвісти. Дід Михайло дуже переживав, що не знав реальної картини, де його брат.

І ось кілька днів тому нам подзвонили і повідомили, що останки брата нашого Діда знайшли. У нас був шок, адже минуло понад 80 років.....

... Цієї весни на Вахті Пам'яті загін (загін, який займається розкопками) підняв бійця з медальйоном, вміст якого вдалося розшифрувати. Бійцем виявився Лобода Микола Федорович!...

... Лобода Микола під час війни служив старшим воєнфельдшером. Пропав безвісти в 1942 році. За спогадами місцевих, в 42 році розбомбили госпіталь і всіх, хто там був, поховали в братській могилі.

Так бувало, в цьому місиві документів ніхто не шукав. З 200 чоловік медальйони були лише у небагатьох, а прочитати вдалося поки один, і це медальйон рідного брата нашого діда...

instagram.com/loboda.nata/

instagram.com/loboda.nata/