Національний банк України (НБУ) опублікував офіційний курс іноземних валют на неділю, 20 червня.

Відповідна інформація була розміщена на офіційному сайті фінансової установи.

Так, курс долара в порівнянні з показниками в п'ятницю, 18 червня, виріс в ціні на 2 копійки і тепер його вартість становить 27,19 гривень. А ось курс євро, навпаки, знизився в ціні на цілих на 16 копійок і тепер його вартість становить 32,28 гривень.

Гроші, фото: molodnews.info
Гроші, фото: molodnews.info

Курс валют на неділю 20 Червня

- 1 Долар США - 27,1935 гривень;

Популярні новини зараз

Палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу

Легенда "Танців з зірками" Катерина Кухар описала своє меню: "Сьогодні - вівсянку, завтра - голодувати"

Лоліта Мілявська показала рідкісні кадри з донькою, яку залишила в Україні: "Мовчання - золото"

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

- 1 Євро - 32,2882 гривні.

гроші
гроші

Нагадаємо, раніше Дорожче ніж євро: українцям показали реальні ціни долара на 2021 рік. Міжнародне агентство S&P Global Ratings зробило прогноз з приводу курсу долара в Україні на найближчі кілька місяців і навіть років. Вони вважають, що американська валюта незабаром буде коштувати дорожче Євро.

Як повідомляє портал «Знай.иа» Долар по 30 і скажена інфляція – МВФ спрогнозував кризу в Україні до 2023-2024 років. Згідно з прогнозами МВФ, в 2021 році середньорічний курс гривні зміцниться до 28,9 грн/$1, а в 2022 році – до 28,6 грн/$1, після чого три роки буде стабільним на рівні 28,7 грн/$1.

Також «Знай.иа " писав, що Курс долара в Україні в 2021 році: що передбачено держбюджетом. У Державному бюджеті на наступний рік передбачено, що в Україні в 2021 році курс долара буде на рівні 29,1 грн/$. Для розрахунку бюджетних показників законопроекту взято середньорічний прогнозний курс валюти.