У молитвах до святих люди часто звертаються з найрізноманітнішими проханнями. Але найчастіше віряни просять подарувати здоров'я та позбутися від багатьох хвороб.
Особливо з проханням про здоров'я моляться до святого Шарбеля. Це ліванський монах, який лікує різні хвороби.

Молитва до святого Шарбеля
Молитва до святого Шарбеля

Існує повір'я, якщо молитися до нього і прикласти його зображення до хворого місця або довго вдивлятись в його зображення, то він подарує зцілення. Читайте цю молитву щодня з особливою вірою, тоді вона матиме не аби яку силу.

Молитва

Боже, нескінченно прославлений у Твоїх Святих. Ти надихнув вірного слугу-монаха Шарбеля на світлий, але многотяжкий шлях суцільних випробувань і він сміливо рушив у нове життя.

О святий Божий догідник Шарбель, ще за життя на землі Господь прославив Тебе славою святих. Вислуховуючи твої натхненні молитвами, чудесний дар зцілення людей від різних недуг і хвороб дарував тобі Господь. О безцінний лікарю, силою Божою як раніше, так і нині всяку хворобу скоролікуючий, ти надія і втіха тих, кого вже залишили лікарі.

О святий Шарбель, прийми від люблячих і вдячних сердець молитви наші на всякі потреби (вказати потребу) пропусти їх через своє серце і занеси Господу Богу за нас грішних і недостойних: болящих зціли, бідуючим допоможи і все нам потрібне для здоров’я тілесного і спасіння духовного у Бога Щиродавця випроси. А ми вдячні за дивне Твоє заступництво славимо Бога, який дарував нам такого молитовника, цілителя і чудотворця.

Популярні новини зараз

Українець потрапив у трудове рабство замість заробітків: відібрали паспорт і змусили гарувати по 15 годин

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

"Отче наш …", "Богородице Діво…", "Слава і нині…" (по 5 раз).

Нагадаємо, раніше молитва від наклепу: правильні слова для захисту себе і близьких від злих язиків.

Як повідомляє портал Знай.ua молитва про тих, кого образили: як очистити свою совість, коли помиритися неможливо. Як молитися, щоб позбутися докорів сумління

Також Знай.ua писав, що молитви дітей за батьків: як просити у Бога здоров'я для найрідніших.