Стала відома нова гранична вартість бензину і дизельного палива, спираючись на яку АЗС можуть ставити свою націнку.

Про це повідомили в Міністерстві економіки України.

Відомо, що востаннє ці дані оновлювалися 10 днів тому - 14 червня. Тоді вони були на рівні 22,09 грн і 25,82 грн відповідно. Так, середні ціни зросли на 14 коп.і 2 коп./ літр відповідно.

"На підставі розрахунків акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія Нафтогаз України" визначена середня вартість 1 літра дизельного палива ULSD 10 ppm, яка становить 22,23 гривень, і 1 літра бензину автомобільного GASOLINE 10 ppm, яка становить 25,84 гривень за літр", - повідомили у відомстві.

АЗС, фото Pxhere
АЗС, фото Pxhere

Популярні новини зараз

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Таким чином, якщо враховувати межі торгових націнок, то максимальна роздрібна вартість на "звичайний" бензин не повинна перевищувати 30,84 грн/л, на "звичайне" дизпаливо - 29,23 грн/л.

Оприлюднення Міністерства економіки середніх цін одного літра ДП і бензину буде проводитися щомісяця - 3, 13 і 23 числа.

Нагадаємо, раніше Мінекономіки дозволило АЗС підвищити ціну на бензин на 90 коп. / л за формулою «Роттердам+»

Як повідомляє портал «Знай.иа» Українські заправки змінили цінники: водіям показали, на скільки подорожчало паливо.Цікаво, що на тлі подорожчання, кілька мереж знизили розцінки

Також «Знай.иа " писав, що ОККО продає бензин із забороненою концентрацією бензолу-смертельно небезпечного для людини канцерогену. Результати першого ж аналізу шокували