Відома українська співачка, тренерка шоу "Голос країни", телеведуча проекту "Танці з зірками" Тіна Кароль обожнює радувати фанатів новими знімками в Instagram.

Нещодавно знаменитість заінтригувала численних шанувальників кліпом на пісню "Красиво", яка вийде вже 1 липня. Так, артистка постала перед аудиторією абсолютно оголеною, сидячи на підлозі, поки її тіло обвивав великий королівський пітон.

Зірка повернулася спиною, демонструючи струнку фігуру, доповнивши "костюм Єви" нюдовим макіяжем з акцентом на очах, поки рептилія повзала по руках і ногах Тіни.

При цьому коротенький уривок є лише промо-роликом і поки фанати Кароль ламають голову над тим, чи буде пітон в самому кліпі, а також порівнюють роботу з композицією "Ноченька", де співачка також була оголеною.

Популярні новини зараз

Журналістка Катерина Котенкова розповіла про продовольчу кризу в США та Китаї

Дайвери натрапили на гігантського морського хробака - майже як в "Дюні"

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Показати ще

"Буде #красиво 1.07"

Фолловери не пройшли повз: "ноченька з новим героєм повертається 😍", " це ж ноченька 2.0.🥵❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥", "Що не зробиш заради популярності...", "Помітили чим старшими стають зірки, тим менше на нах одягу)) Синдром бальзаківського віку)?Хоча не сперечаюся що Тіна красуня🔥", " я так боюся змій.... Дивлюся і мурашки 🤤".