Відомий український телеведучий і мандрівник, зірка шоу "Світ навиворіт" Дмитро Комаров часто радує численну публіку яскравими постами в своєму Instagram, і цей раз не став винятком.

Нещодавно знаменитість виставив яскравий знімок зі святкування Івана Купала з 6 по 7 липня, відправившись на Верховину Івано-Франківської області, яку сам шоумен не раз називав своїм місцем сили.

Так, артист приміряв етнічний гуцульський костюм і почав водити масштабний хоровод з місцевими жителями навколо високої і гарячої ватри.

Дмитро зазначив, що в цю особливу ніч дуже хоче передати своїй аудиторії енергію Карпат, а також побажав шанувальникам любові.

Популярні новини зараз

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Дівчина розповіла про насилля над нею у 4 роки й чому мама вигороджувала злочинця

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Показати ще

"Івана Купала.

Святкова, магічна, особлива ніч!

Передаю вам енергію Карпатських гір!

І бажаю любові)"

Фолловери не пройшли повз, захоплюючись неймовірними пейзажами і вітаючи Дмитра у відповідь: "як же позитивно !!!!!!!", "Спасибі ☺️ Вам у відповідь, посилаю промені добра🙌", "Спасибі 🔥❤️ Хочеться якось під час святкування Івана Купала приїхати в Карпати 👏", "Здорово❤️", "Атмосфера вогонь просто 🔥🔥🔥", "Вав дуже файно 😍🔥".