З Донецької області прийшли доволі тривожні новини. Так, у місті Костянтинівка чоловік впав на козирок під'їзду. Рятувальники за допомогою драбини-палиці та штурмової драбини піднялися на козирок, зафіксували 33-річного чоловіка на медичних ношах за допомогою рукавних затримок.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПізніше рятувальники по сходах спустили потерпілого на землю і перенесли в автомобіль швидкої медичної допомоги. Надалі чоловіка госпіталізували.
Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби Державної служби надзвичайних ситуацій у мережі Facebook.
"#Донецька область: рятувальники зняли чоловіка, який впав на козирок під'їзду. 12 липня до ДСНС надійшло повідомлення про те, що в смт. Костянтинівка, Краматорського району, на даху під'їзду знаходиться чоловік, який потребує медичної допомоги.
Рятувальники, які прибули за викликом, піднялися на козирок під'їзду, зафіксували чоловіка 1988 року народження на медичних ношах за допомогою рукавних затримок, по сходах спустили його на землю і перенесли в автомобіль швидкої для подальшої госпіталізації.
Причини та обставини події встановлюються відповідними фахівцями.", - повідомляють українські рятувальники.
Раніше повідомляли, у Києві копи врятували жінку, яка ризикувала життям на вікні 9-го поверху - "За мить до…".
Як повідомляв Знай.uа, у Львові водій тролейбуса збив 55-річного пенсіонера - переходив дорогу в недозволеному місці.
Знай.uа писав, у Києві мати виявила в басейні 2-річну дівчинку без свідомості- "Моя донька потонула!".