Відомий український продюсер і репер Потап, чоловік Насті Каменських, активно веде аккаунт в соціальній мережі Instagram, де показує уривки особистого і творчого життя.

Нещодавно знаменитість відправився на довгоочікуваний спільний відпочинок з дружиною Настею Каменських, відвідавши сонячну Туреччину, насолоджуючись блакитною водою і пляжами.

Так, артист похвалився несподіваною зустріччю закордоном, зробивши спільне селфі з футболістом збірної України Олександром Зінченком. Вся справа в тому, що Зінченко і його дружина, 25-річна Влада Седан, опинилися на одному курорті з виконавцями в Антальї.

Варто відзначити, що футболіст разом з коханою чекають на первістка - красуня часто демонструє кругленький вагітний животик на спільних романтичних знімках.

Популярні новини зараз

Прихильники Петра Порошенка зібралися під вікнами Офісу Зеленського – з-під суду рушили на Банкову: "Слуга, виходь! Народ прийшов!"

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще

"Zin Zina ,who got the keys from my bimmer?

Красунчики!

Оце так зустріч!

@zinchenko_96 🇺🇦"

Фолловери не пройшли повз: "нічо се🔥 🔥 🔥"," так, несподівано так, класно🙌", " коли фіт з Санею?", "Потап Сані більше не наливай🤣 🤣 🤣", " цікаво, хто до кого підійшов сфотографуватися?😅 🤔 ", "@zinchenko_96 з якимось мужиком😍 🔥 😂".