Відомий російський гуморист, чоловік Алли Пугачової Максим Галкін дуже активно веде сторінку Instagram, де радує шанувальників фото і відео з творчого та особистого життя.

Нещодавно знаменитість виставив свіже відео, показавши, як миє стелю в їх з Примадонною замку в селі Грязь. Так, артист спустив вниз і розклав твір мистецтва на терассі, зізнавшись, що купив плафон роботи одного знаменитого європейського художника, написаний близько 150 років тому.

Шоумен зазначив, що якщо картина стара, але лаковий шар не пошкоджений, то таке полотно може помити, але робити це потрібно дуже обережно.

Для копіткої роботи Максим підготував воду, миючий засіб і вату, а допомагали зірковому татові діти-близнюки, Гаррі і Ліза. Пугачова теж з'явилася в кадрі, зазначивши, що найкрасивіша картина - це вона.

Популярні новини зараз

Даша Квіткова поскаржилася на втому, поки Микита Добринін "прохолоджується" в Одесі

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Показати ще

"Стеля

👨🏻‍🎨Мию 🖼"

instagram.com/maxgalkinru/

Фолловери не пройшли повз: "Алла Борисівна красуня 🔥", " згодна з Аллою Борисівною 🔥 найкрасивіша картина це вона !👏 🔥 ❤ ️ ", "Головна краса в кінці відео👑", "часом здається, що Ви спеціально замок побудували, щоб його мити, лагодити, декорувати🤔 😁", "Алла Борисівна, затьмарила всі картини ))".