На українському ринку праці в червні глобальних зрушень не відбулось. Найчастіше роботу пропонують у сфері продажів та ІТ. Водночас більшість роботодавців пропонують заробітну платню від 10 тис. грн.

Про це йдеться у дослідженні аналітиків міжнародного інтернет-рекрутменту grc.ua. За їхніми даними у порівнянні з травнем лідери продовжують "нарощувати відрив" - це стосується продажів, IT та студентів, маркетингу та ще великої кількості професійних сфер.

Втратили долю вакансій такі напрямки, як консультування, освіта, та лідер цього умовного антирейтингу – медицина. Та, попри те, що позитивна динаміка спостерігається, кардинальних змін немає.

Переважна більшість роботодавців пропонують заробітну платню від 10 тис. грн, чверть ладні починати торгуватися з 20 тис. грн, і лише 4% вакансій можуть запропонувати зарплатню майже у 50 тис. грн. Водночас середня пропонована заробітна платня червня менша, ніж у травні. У травні 2021 вона становила 17 038 грн, а у червні 2021 – вже 14 363 грн.

Фото: grc.ua
Фото: grc.ua

Популярні новини зараз

Слава Дьомін показав справжніх переможців "Танців з зірками": точно не Артур Логай, і навіть не фіналісти

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Фото: grc.ua
Фото: grc.ua

Лідерами з приросту зарплатні є сфери медіа, страхування та видобутку сировини. Загальну картину по зарплатні мінімізували сфери освіти, закупівель та аграріїв – таке падіння є сезонним трендом.

Лідером є Київ із зарплатнею в майже 40 тис. грн, на другому місці Харків – з 35 тис. грн у травні до 24 тис. у червні. До лідерів доєдналися Одеса та Львів, червнева зарплатня у котрих майже не відрізняється.

Однак Одеса "впала" до 21 тис. грн з травневих 23,5 тис. грн, а Львів стрімко піднявся з 15 до 21 тис. грн. П’ятірку замикає Дніпро – 19 тис. грн. Більшість регіональних міст України пропонують зарплатню від 11 до 15 тис. грн, найбільш явним аутсайдером є Івано-Франківська область

Фото: grc.ua
Фото: grc.ua

Фото: grc.ua
Фото: grc.ua

Нагадаємо, як жили українці 100 років тому: унікальні фото розкажуть про традиції та побут. Яким був побут, традиції та одяг століття тому

Як повідомляв портал "Знай.ua", не розрахувалися при звільненні: як за законом домогтися виплат від роботодавця. Куди звертатися, якщо з працівником невчасно розрахувалися при звільненні

Також "Знай.ua" писав, Каменських, Полякова, Камінська, Астаф'єва і Дорофеєва потрапили у топ-5 найс*ксуальніших сідниць. Відомих чоловіків опитали й склали приблизний рейтинг