Взагалі-то, чинний українським законодавством заборонено продавати продукти, термін придатності яких закінчився, або вказано із порушеннями. Проте, дуже часто, продавці не дотримуються правил та Законів.

Так днями сталося і у Харкові. Про черговий випадок обману покупців повідомили у харківському Тelegram-каналі "Черный список"

Вторая жизнь печенья "Союзное" в #Сильпо в ТЦ Французский бульвар. Первая жизнь с 25.05, а вторая 8.07 и 9.07. Даже не потрудились снять старую этикетку...
- написали під фото.

На світлині печиво вагове "Союзне". На якому, чомусь наклеяні дві етикетки, дати виготовлення та придатності на яких не співпадають...

Популярні новини зараз

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Показати ще

У коментарях до фото, деякі користувачі, намагалися виправдати магазин. Мовляв "Дата на стикере - это не дата изготовления, эти цифры по сути ни о чем не говорят. А переклеенные стикеры - это всего навсего переоценка, а не попытка продлить жизнь печенью.".

Проте, більшість таки вважають, що магазин обманює покупців: "На стикере должна быть информация, когда товар произведён и конечный срок годности. Т.к. дата упаковки товара мне ни о чём не говорит. Запаковать можно уже "дохлый" товар."

У випадку, якщо ви таки придбали протермінований продукт, вам варто звернутися до торгового закладу із вимогою замінити його або повернути кошти. Зауважиом, для цього ви повинні обовязково мати фіскальний чек. що підтвердить покупку.

Нагадаємо, Покупець в магазині виявив "вічний" шоколад: "Це екопросрочка"

також, Знай.uа писав, Українцю у відомому магазині попався майонез з майбутнього: "Справжній..."

Як раніше повідомляв Знай.uа, Адреса магазину і час покупки: що обов'язково має бути в чеку, щоб отримати повернення або компенсацію за товар