В Україні триває нестерпна спека +30℃ ...+35℃, порятунок від якої можна знайти лише в холодильнику, під кондиціонером або в душі.

Але ось киянам пощастило або не пощастило, вирішувати вже жителям цього міста, яким протягом декількох днів довелося зіткнутися з моторошною негодою. Бо спочатку піднявся сильний вітер, що забирає за собою людей, домашніх тварин і шезлонги, розташовані на пляжах Дніпра.

Негода в Києві, скріншот: Telegram
Негода в Києві, скріншот: Telegram

А зараз до цього приєдналися зливи, які блокують не тільки роботу наземного транспорту, а й пішохідні підземні переходи, звідки можна потрапити в метро.

У підсумку під водою опинилися Берестейська, Петрівка та Академмістечко. Українці знімають все більше відео. І всі вони згодом опиняються в Інтернеті. На одному з кадрів чоловік пересувається по місту з невеликим плотом, а на ньому розташовується собачка. Потім же киянин перед тварина на руки.

Популярні новини зараз
Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні" Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання
Показати ще

Негода в Києві, скріншот: Telegram
Негода в Києві, скріншот: Telegram

Десь на боротьбу з негодою висунувся трактор, а десь люди просто стоять на сходинках біля підземних переходів, щоб перечекати, поки стече вода і можна буде без проблем пройти. Про постраждалих або загиблих в результаті сильних дощів відсутня будь-яка інформація.

Негода в Києві, скріншот: Telegram
Негода в Києві, скріншот: Telegram

Нагадаємо, Київ наздогнала шалена негода: людей і шезлонги на пляжах зносить поривами вітру

Як повідомляв "Знай.ua", на вулицях Києва справжній потоп, води - до 40 сантиметрів: "Тропіки - вже реальність"

Знай.ua писав, на Київщині зникла пенсіонерка з хворобою Альцгеймера може не розуміти, що відбувається