Поруч з українською станцією імені академіка Вернадського в Антарктиці було зафіксовано велике скупчення пінгвінів. З'явилося кілька прекрасних фотографій цих дивовижних птахів.

Як повідомляє прес-служба Національного антарктичного наукового центру, на даний момент в Північному регіоні зима. Це призводить до масової міграції птахів, які шукають собі прожиток.

Так як вони харчуються крилем, який водяться у відкритій воді, пінгвіни мають менше маневру. Тому коли акваторію навколо "Вернадського" на зиму сковує лід, пінгвіни відкочовують туди, де відкрита вода, щоб мати доступ до їжі.

Так як клімат змінюється і зима стає тепліше, деякі райони архіпелагу Вільгельма, де знаходиться станція Академіка Вернадського, мають відкриту воду. Це якраз стало причиною даної ситуації.

Популярні новини зараз

Пенсіонерка подала до суду за те, що її назвали "бабусею": яка була реакція колег

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Настя Каменських зізналася, що приховувала від шанувальників: "Довгоочікувана подія"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

В результаті полярники зареєстрували великі скупчення даних птахів. На різних островах в радіусі двадцяти кілометрів від станції відпочиває безліч пінгвінів. Велика частина-це так звані субантарктичні пінгвіни Генту або Аделі.

Відзначимо, що велика кількість цих птахів приваблює різноманітних північних хижаків від морських леопардів до косаток. З цієї причини вони намагаються триматися ближче.