Відома українська телеведуча Соломія Вітвіцька показала свого родича, який якимось чином пов'язаний з популярним артистом Дзідзьо.

Справа в тому, що на сторінці дівчини в соціальній мережі Instagram, з'явилася незвичайна stories з маленьким хлопчиком. На вигляд йому років 12, і найімовірніше, вони з телеведучою якісь родичі, так як вона залишила на нього позначку.

Соломія Вітвіцька, фото: скріншот
Соломія Вітвіцька, фото: скріншот

Звуть хлопця Саша Вітвицький, і не можна було не звернути увагу на його головний убір - кепка з логотипом відомого українського артиста.

Популярні новини зараз
Українці вибухнули люттю та мемами про Тищенко, який гуляє у Таїланді: зустрічається з "коралевською" родиною Санкт-Петербург, Москва, Єкатеринбург: удари будуть по лінивих російських містах Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови
Показати ще

"Зустріла твого Фана" - підписала свій новий знімок Соломія Вітвіцька, а також залишила позначку на Дзідзьо.

Перейшовши на сторінку хлопця, можна зробити висновок, що вона досить нова, і адже фотографіям менше доби з моменту публікації. Два знімки були з телеведучою. Один-який ми вже бачили в stories, а другий-Селфі.

Нагадаємо, що не так давно Соломія Вітвіцька потрапила в аварію. На Набережно-Рибальській вулиці в Києві, автобус, в якому перебувала телеведуча, влетів у самоскид.

Винен в аварії скутерист, який і створив аварійну ситуацію. За кермом перебувала подруга дівчини, у якої перелом ноги, а ось в Соломії невелика травма голови через удар об сидіння, але, на щастя нічого серйозного. Увечері наступного дня вона навіть вийшла в прямий ефір.

Раніше повідомляли, розлучена Соломія Вітвіцька втекла до моря в спокусливій сукні: "Довгі ночі".

Як повідомляв Знай.uа, обіймався з Єфросиніною і Нікітюк, танцювали до упаду: як Сергій Притула відсвяткував свої 40 років.

Знай.uа писав, розведена Соломія Вітвіцька перетворилася на лісову мавку серед маків: "надихаєте".