Популярна українська співачка, акторка і секс-символка Даша Астаф'єва часто ділиться з фанатами в Instagram знімками з життя і різних фотосесій.

Нещодавно знаменитість виставила серію кадрів з архівної фотосесії, сидячи на дерев'яному табуреті.

Так, артистка приміряла темно-сірий брючний костюм-оверсайз і міні-топ чорного кольору, доповнивши образ нюдовим макіяжем і сережками-кільцями, зібравши назад темне волосся.

Зірка покрасувалася стрункою фігурою і пишними грудьми, а також вирішила забавно написати, про що мріє кожна дівчина. Якщо прочитати перші букви в рядках пропозицій зверху вниз - виходить слово "наручники".

Популярні новини зараз
Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

"Кожна дівчинка хоче

Н-азивати його своїм. Тільки своїм кодовим ім'ям. Щоб всім іншим навіть не надумалося претендувати на цю гармонію звуків.

А-бстрагуватися від усіх "дай" "а давай" "а можеш". Дайте мені побути під цим наркозом. Я ж знаю, він триває не довго... *поки не закінчаться цукерки і букети подумаєте ви? Поки не закінчимося "МИ" знаю я.

Р-азрешаю (дозволяю) вам заряджатися моїм з секретиком поглядом, уточнюючи котра година, уточнювати назву парфуму, обзиваючи, що він пахне сексом. Це не він. Всі ми знаємо, хто

У-досвіта прокидатися трішки раніше за сонце. Не від сонця. Є дещо тепліше за сонця. Я знаю)

Ч-то (що) взагалі відбувається. Якщо ти розумієш, напиши мені в приватні )

К-то (хто) ж перший зробить крок? Смішно, але ти май, що праву ніжку я вже занесла) не свою. Твою!

І - не забувай. Це така гра."