Відомий український радіоведучий, а також інтерв'юер Слава Дьомін поспілкувався з популярним телеведучим Олексієм Сухановим, який не так давно отримав українське громадянство. Як йому вдалося це зробити, і чи законно.

Про це він розповів у годинному інтерв'ю на YouTube-каналі Люкс ФМ, ведучим якого є Слава Дьомін.

Олексій Суханов говорить про те, що його впертість створила йому проблеми для отримання паспорта України. Він йшов до цього з далекого 2014 року, і, були не зовсім приємні моменти.

Олексій Суханов
Олексій Суханов

Володимир Зеленський підписав наказ Про громадянство, однак, минулий президент Петро Порошенко чомусь довго цього не робив, і як проговорився Олексій Суханов, він знає чому.

Популярні новини зараз
Ані Лорак вперше сказала, чому зрадила Україну і назвала війну "конфліктом": "Сиди там і не смерди" "Сопля зелена, зараз об*сцю тебе": російський вчитель поставив учня на коліна і знущався через погану поведінку Спалахи можуть відчути навіть не метеозалежні: календар магнітних бур у квітні Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня
Показати ще

"Мені запропонували заплатити 10 тисяч доларів. Може бути, для того, щоб прискорити цю процедуру, що там – повний супровід або що включалося в той пакет. Я подумав тоді: "я в 2014 році не заради цього все це мутив. Якщо так ставиться питання, то і пес з вами, мені цього і не треба" - розмірковував Олексій Суханов, прекрасно розуміючи той факт, що в Росію йому теж дорога закрита.

Олексій Суханов, кадр з відео
Олексій Суханов, кадр з відео

Досі він не може отримати паспорт. Є указ президента, у нього є посвідчення громадянина України, але, воно закінчується в листопаді цього року Паспорт отримати можна тільки після довідок спеціальних, які треба брати на території Російської Федерації, а поїхати туди Олексій Суханов не може.

Телеведучий боїться, що його там можуть заарештувати: "у мене є такі відомості. Не знаю наскільки вони зараз актуальні, але, тоді, в 15-16 - х роках, прошепотіли, що вам все таки не треба" - продовжив Олексій Суханов.

Нагадаємо, український ведучий переживає важку втрату, була прикладом: "Залізна леді"

Як повідомляв Знай.uа, Українська ведучий кумедно привітав Київ з першим снігом: "Мандариновий позитивчик"

Також Знай.uа писав, відомий ведучий Суханов "спокусив" касирку в Сільпо: закрутив прямо посеред супермаркету