Відома українська співачка Аліна Гросу зустрілася з дружиною Дмитра Комарова, Олександрою Кучеренко. Вона відповіла на 33 питання, які найсильніше цікавлять українців.

Всі відповіді можна подивитися в сюжеті, який вже з'явився на YouTube каналі телеканалу ICTV.

Було питання про хлопця. Як відомо, зараз дівчина зустрічається з російським актором Романом Полянським, і любить в дівчині він найбільше її голову, так як артистка досить кмітлива.

Аліна Гросу, instagram.com/alina_grosu/
Аліна Гросу, instagram.com/alina_grosu/

Аліна Гросу також розповіла, коли їй останній раз було страшно, і, це був момент, коли батьки підхопили коронавірусну інфекцію. Так як вони люди не молоді, то могли бути деякі ускладнення.

Популярні новини зараз

Популярна українська танцівниця надихнулась прикладом Ані Лорак та "тікає" до Москви: "Запалимо разом"

У Харкові вшанували пам'ять загиблих в авіакатастрофі АН-26 під Чугуєвом: квіти, сльози і сотні небайдужих

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Далі послідувало питання, стосовно кращих в Україні співачок, і серед фавориток Аліни Гросу виявилися: Оля Полякова, Тіна Кароль і Юля Саніна з групи The Hardkiss.

Аліна Гросу, instagram.com/alina_grosu
Аліна Гросу, instagram.com/alina_grosu

"Чого навчив тебе твій перший шлюб?"- запитала Олександра Кучеренко, і відповідь у співачки знайшлася практично відразу. "Готувати. В принципі, розуму навчив".

А ось мамою артистка хоче стати найближчим часом, до 30 років. Нагадаємо, що дівчині на даний момент вже 26 років, і не так давно вона розлучилася.

Однією довго бути не довелося, і вона оголосила про стосунки з Романом Полянським, з яким спочатку вони були просто друзями.

Відповісти на всі 33 питання за 3 хвилини дівчині все ж вдалося, і вона ніби відкрилася з нового боку для шанувальників.

Нагадавши, розлучена Аліна Гросу зухвало висловилася про колишнього чоловіка