Вже восени в Києві та деяких українських містах почнеться підвищення тарифів на гарячу воду та опалення. Тарифи повисяться на 30-40% в новому опалювальному сезоні.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

"Підприємства повинні купувати газ на вільному ринку. Зараз Ціна стрімко зростає в порівнянні з минулим роком. Просто катастрофічне зростання ціни на природний газ. Так, НАК Нафтогаз запропонував фіксовану ціну на тривалий період, але вона вища, ніж була в попередніх тарифах і на сьогоднішній день є об'єктивна передумова для перегляду тарифів і їх відносного збільшення", - сказав заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Оплата комунальних послуг, кадр з відео
Оплата комунальних послуг, кадр з відео

Причини підвищення тарифів:

Популярні новини зараз
Новий рік у Києві 2022: Кличко розповів про "символічну" ялинку, а українцям показали, скільки енергії потрібно Масований ракетний обстріл: коли чекати нового удару Що можна додати в олів'є, щоб смак був незабутнім: 2 нових рецепти салату для столу на Новий рік Як вдвічі швидше відварити картоплю, зекономивши світло та газ: допоможе один простий продукт
Показати ще
  • На 15% зросла вартість природного газу для
    населення;
  • На 79% - для категорій "бюджетні установи", "релігійні організації" та інші споживачі";
  • На 10% підвищився тариф на послуги з розподілу природного газу;
  • На 10% зросла вартість виробництва теплової енергії на ТЕЦ;
  • У тариф включені витрати на придбання та оснащення будівель лічильниками тепла і гарячої води;
  • На 42% зросла вартість електроенергії.

Таким чином, з 1 жовтня Київтеплоенерго планує збільшити тарифи. Середньозважена вартість 1 гігакалорії тепла буде на рівні 2151,77−2433,90 грн / м кв в залежності від типу приєднання будинку, а тариф на гаряче водопостачання — 109,55−122,17 грн / м куб, 53,2 грн./ кв. м - опалення в будинках, не обладнаних лічильниками.

Нагадаємо, раніше У населення не буде фінансової можливості заплатити за опалення, - Завальнюк

Як повідомляє портал «Знай.иа» Від 2 до 3.7 гривень за кіловат: українці підрахували витрати за світло і знайшли" щадний " тариф по електроенергії

Також «Знай.иа " писав, що Тарифи на опалення в Києві зростуть до 30-40%: що таке "оплата авансом" і як вона діятиме