Фахівці розповіли, як можна зробити міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Про це повідомляє телеграм-портал Новини.LIVE.

На даний момент по всій старне проводиться процес вакцинації.

вакцинація, скріншот з відео
вакцинація, скріншот з відео

Однак мало хто знає, що кожен, хто поставив вакцину, має право на отримання міжнародного свідоцтва. Це дозволить безперешкодно перетинати кордон.

Алгоритм отримання свідоцтва про вакцинацію.

Популярні новини зараз
3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт На Новий рік будуть котлети? В Україні падають ціни на свинину, курятину та сало Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла
Показати ще
  1. Після отримання двох доз вакцинації від коронавірусу зверніться до свого сімейного лікаря. Саме він надали вам бланк свідоцтва;
  2. Бланк можна роздрукувати на білому папері А4 і заповнити українською, англійською та французькою мовами. Писати можна вручну або на комп'ютері.
  3. При посвідченні його у лікаря потрібно мати закордонний паспорт. При отриманні треба переконатися, що на ньому стоїть офіційний штамп медичного закладу і підпис сімейного лікаря.
  4. Термін дії свідоцтва закінчується в той день, коли закінчується термін дії введеної вакцини.

Нагадаємо, раніше По Україні йде хвиля закриття десятків шкіл: батьки виходять на страйки і "атакують" Верховну Раду

Як повідомляє портал «Знай.uа» Індію "пожирає" спалах коронавірусу, тіла спалюють прямо на вулиці: "більше крематоріїв..."

Як повідомляв Знай.uа, навчання під час пандемії-які заходи вживаються в школах різних країн світу. Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет заявив про те, що діти повинні йти в школу. Новий навчальний рік у МОН традиційно планують розпочати 1 вересня.