Відомий український танцюрист, член журі танцювального шоу "Танці з зірками" Влад Яма часто ділиться з шанувальниками подробицями особистого і творчого життя в соціальній мережі Instagram.

Нещодавно знаменитість повернувся зі спекотної Греції, де відпочивав з дружиною Лілією і їх 5-річним сином Леоном, проте не довго засідівся в Києві, відправившись в рідні краї.

Так, артист виставив зворушливе селфі з татом Миколою Петровичем і мамою Любов'ю Миколаївною, приїхавши погостювати до найближчих людей в рідний дім в Запорізькій області.

Шоумен позував серед квітучого саду, жартівливо зізнавшись, що заїхав до батьків по дорозі на роботу, зробивши невеликий "гак" в 400 кілометрів. Влад дав мамі і татові установку не хворіти, адже зовсім скоро сім'я відправиться на море.

Популярні новини зараз

Білецький заявив, що Україна не зможе скористатися ізраїльською системою «Iron Dome»

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Діду, затопи грубку: українці масово переходять на дрова через дорогий газ

Наталя Могилевська видала неочікуване зізнання учаснику шоу "Співають всі": "Заміж без сумніву"

Показати ще

"Заїхав до рідненьких по дорозі на роботу. Ну як по дорозі, + 400км - дрібниця, значить по дорозі😍

Дав установку не хворіти. Скоро ж на море!..🤗

Мам, тат, люблю!..😘"

Фолловери не пройшли повз: "Влад, поважаю Вас, так сильно любити батьків може тільки правильно вихований син🔥🔥🔥❤️❤️❤️", "Ваш син копія вашого тата", " за любов до батьків Вам окремий респект👍 👍 👍", " молодець Так тримати вони найважливіші у нас на світі ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️".