Колишній заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони, генерал-майор Сергій Кривонос в ефірі телеканалу «ATR» розповів, яка буде реакція українського суспільства на затвердження «формули Штайнмаєра». За його словами, це викличе хвилю протестів.

«Ми вже двічі бачили за час російсько-української війни як «формула Штайнмаєра» була показником підняття політичного градусу всередині нашої країни. Це було в 2015 році і восени 2019 року. Винесення цього питання для українського суспільства може стати достатньо критичним для чинної влади», - зазначив Кривонос.

На думку генерал-майора, прийняття «формули Штайнмаєра» може створити проблеми нинішній владі. За словами Кривоноса, ситуація в країні дестабілізується – можуть початися протести.

«В українському суспільстві величезний прошарок людей патріотично налаштованих і у цьому прошарку велика кількість людей, які мають досвід бойовий, досвід у підтримці ЗСУ і які значну частину свого життя віддали на захист нашої незалежності та свободи», - підкреслив Кривонос.

За словами генерал-майора, ветерани та інші патріотично налаштовані люди у разі затвердження «формули Штайнмаєра» можуть почати хвилю протестів, чим можуть скористатися як інші політичні сили, так і сама Росія.

Популярні новини зараз

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Яких сум чекати в платіжках: Шмигаль назвав граничний "максимум" ціни на тепло і гарячу воду   

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Учасник шоу "Холостячка" вирішив завоювати серце Злати Огневич діамантом зі скла: "Я, м'яко кажучи, о*уїв"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Кривонос заявив, що Росія буде нарощувати свої зазіхання та розхитувати ситуацію.

Також Знай.ua публікував думку Кривоноса: Без авіації на війні – це як без звуку та світла на концерті.