Популярна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram.

Нещодавно знаменитість виставила зворушливе відео, позуючи серед пальм на зеленій галявині. Так, артистка ніжилася під спекотним літнім сонечком з молодшою донькою Тільдою, примірявши міні-бікіні чорного кольору і вузькі сонцезахисні окуляри.

Зірка обіймала і цілувала найріднішу дівчинку, тримаючи її на руках і показавши, як встигла вирости малеча, яка з'явилася на світ 21 травня 2018 року.

Варто відзначити, що виконавиця - мама двох доньок: 10-річної Єви і 3-річної Тільди. При цьому Світлана приховує обличчя молодшої дівчинки від громадськості.

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Рада готує соцвиплати для "заробітчан": на руки – до 150 тисяч, хто отримає

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

"щастя❤️"

Фолловери почали засипати Світлану і Тільду компліментами: "Ну що за милота 😍 😍 😍 на те, як ви любите своїх дітей можна дивитися вічно ️ ️ найкраща мама ! ❤ ️ ", "Свєта, коли ж уже ти покажеш цю солодкість? ❤ ️ ", "ось це щастя бути разом з LO❤️", "ну дуже солоденько ❤️❤️", "Тілля дуже мила 🥰", "щастя воно таке❤️", " які солодкі😍 🥺"," на це можна дивитися нескінченно! ❤️👍🏼💐".