Військовий експерт Олег Старіков у програмі Мирослави Бобровської «А как на самом деле прокоментував чутки про те, що найближчим часом можуть звільнити міністра оборони Андрія Тарана.

«На превеликий жаль, наші ЗМІ в принципі біля цієї справи роздувають хайп. А я б все-таки не рекомендував би біля керівництва і біля сектора оборони і безпеки таким способом давати такі цитати», - каже експерт.

У той же час він зазначив, що призначення Тарана головою Міноборони було імпульсивним рішенням.

«Перед тим як призначати людей на такі посади, треба завжди перевіряти його так званий штатний послужний список і в принципі автобіографію – де і на яких посадах він був. Коли його призначали, начебто не врахували всіх особливостей. Була здійснена певна кадрова помилка. Тому що він ніколи не керував великими армійськими підрозділами», - сказав Старіков.

Популярні новини зараз
В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй" "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

На його думку, звільнення головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака – це інституційна проблема, а не міжособистісна.

Як повідомляв Знай.uа, Дубина обґрунтував необхідність легалізації зброї.

Також Знай.uа писав, що Лановий назвав економічні помилки незалежної України.