Народний артист України Михайло Поплавський має чимало прихильників, тому у своєму Instagram, де за його життям стежать понад 2,9 мільйона осіб, він часто ділиться подробицями з життя чи цікавим контентом.

Цього разу у своїй програмі "Щастя є?!.." Михайло Поплавскьий розповів, як сексуальне життя впливає на довголіття.

Михайло Поплавський, скріншот із відео
Михайло Поплавський, скріншот із відео

"Існують доведені факти, що секс сприяє утворенню в організмі гормону радості. Серотонін - впливає серцево-судинну систему. Запускає її таким чином, що наш організм може самоомолоджуватися. Існує практичне підтвердження того, що регулярний секс - продовжує життя", - зазначив Поплавський.

Також Михайло Поплавський навів факт про 88-річного жителя Індії у якого в такому віці народився син від молодої дружини. Згодом чоловік розповів секрет довголіття - активне сексуальне життя.

"Секс не лише гарно впливає на фізичний стан, він також посилює емоційне здоров'я. Енергетичний вплив від обміну сексуальною енергією - найпотужніший. Лікарі радять вести активно сексуальне життя особливо тим чоловікам, яким за 70. Це фактор продовження життя та секрет довголіття. Будьте здорові та займайтеся сексом кожного дня", - підсумував Поплавський.

Нагадаємо, Михайло Поплавський "втратив" своїх студенток, але не засмутився: "Дати"

Популярні новини зараз
Відома астрологиня розповіла, коли прийде "мирний процес" в Україну Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", Михайло Поплавський знайшов собі гідну заміну: весь в дідуся

Знай.ua писав, Михайло Поплавський змусив тремтіти молоденьких студенток у ректорському кабінеті: хто б зігрів