Колишня дружина відомого українського продюсера і репера Потапа і мати їхнього спільного сина, Ірина Горова, активно веде аккаунт в соціальній мережі Instagram, де показує уривки особистого і творчого життя.

"Стоп кадри щастя. Переглядаєш фотографії, видаляєш невдалі, ставиш сердечко і відправляєш в «Вибране» ті, які найдорожчі або улюблені. Так і в житті, потрібно лайкати, запам'ятовувати і зберігати моменти, які найбільше хочеться зберегти в серці. Тоді життя і спогади будуть виткані, як стрічка Instagram, з важливих і красивих моментів, а все погане буде тьмяніти і забуватися», - написала Горова під серією знімків з відпочинку.

"Відмінні фотки! Теж хотіла в Грецію поїхати, але плани змінилися. Сподіваюся побувати там на островах і в Афінах пізніше", "Красиво як хтось тебе сфоткав", - захоплюються знімками фанати.

На іншому фото вона показала свого підрослого сина, коли він співав на відпочинку.

Популярні новини зараз
ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..." Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня: можна з'їсти риби, але не можна одружуватися, заборони великого православного дня Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися
Показати ще

"Як вам хлопчина? Нікого не нагадує?", - запитала вона, публікуючи фото сина від Потапа з мікрофоном в руках.

Скрін, Instagram Горова
Скрін, Instagram Горова

"Копія тата", "Някої копії не бачу. Він сам по собі гарненький хлопчик. Папа. Мама. Це ваша дитина і завжди буде і татовим, і маминим», "Який же класний у Вас син!», - пишуть в коментарях читачі сторінки.