Знаменитий український музикант Тарас Петриненко, автор хіта» Україна " згадав, як народжувалася найвідоміша його пісня. Про це він розповів в ексклюзивному інтерв'ю «Фактам ICTV».

"Вона (пісня) з'явилася ще тоді, коли вона реально не могла бути ні в ефірі, ні на концертних сценах. Це просто якась внутрішня потреба написати щось, що могло б показати мою любов до своєї країни. Я це зробив, і ця пісня фактично лежала на столі на деякий час. А потім ми шукали привід якось показати громадськості, і врешті-решт ці зусилля увінчалися успіхом», - згадує Петриненко.

Він також розповів, що в ефір пісня потрапила ще при Радянському Союзі, в ефірі радіо «Промінь». Вероніка Маковій, яка тоді була редактором радіо, сказала, що, можливо «нас завтра посадять, але цю пісню Я поставлю".

Популярні новини зараз

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Призов в українську армію, 1 жовтня: історія майбутнього батька, який ховався від військкомату 3 роки

Сина легенди "Танців з зірками" Ілони Гвоздьової не захотіли лікувати без грошей: швидка їхала півтори години

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

Показати ще

"Але був у нас один концерт, після якого вийшла ця пісня – «Ранкова пошта». Вони вставили цю пісню в програму, і вже на другий день не було людини, яка не знала б пісні. На одному з концертів у Чернігові, під час її виконання, люди в залі почали вставати. Тоді я зрозумів, що мені вдалося створити щось не таке банальне, як просто якусь пісню. І дійсно, ця пісня працює, і слава богу, вона живе вже якимось своїм життям», - вважає співак і композитор.

Нагадаємо, Павло Зібров, якого не запросили на концерт до Дня Незалежності, заборонив Бабкіну співати "Хрещатик".

Як повідомляв портал " Знай.ua", Віктор Павлік "возз'єднався" з минулою сім'єю: поки Катя Репяхова сидить в декреті. Віктор Павлік розповів про цікаву зустріч

Також " Знай.ua " писав, Катерина Репяхова зізналася, як її мама називає свого зятя: ким став у тещі Віктор Павлік. Катерина Репяхова зізналася, як її мама називає Віктора Павлика