На сторінці чоловіка відомої російської співачки з українським корінням Наташі Корольової, танцюриста і стриптизера Сергія Глушка (Тарзана), який нещодавно встряв у скандал зі зрадою дружині, з'явилася Нова кумедна публікація.

"Група "Карман"», - підписав він відео, в якому співає пісню «Лондон, гудбай» групи "Кар-мен" разом з солістом колективу Сергієм Лемохом. Виступ супроводжується фірмовим танцем групи, за яким вона найбільш впізнавана.

"Обожнюю тебе, Глушко", "Група "Хто в ліс, хто по дрова"», "Підтанцьовка вогонь», «Прикольно, мужик сподобався, який скакав», "Мені підтанцьовка подобається", - сміються в коментарях.

"О, боже, Серьога, навіщо мікрофон-то взяв, міг просто б стриптиз танцювати. Співати не бум-бум, зате піджак білий", "Регочу. Підтанцьовка класна", "Молодці, хлопці! Класно веселіться!", "Молодці, весело! Стиль у вас, Сергій, шикарний, Вам білий колір дуже йде", "Прикид кльовий, капелюх до місця - класику не проковбасиш", "Той стан, коли співав, старався... А все запам'ятали тільки підтанцьовку", - пишуть фанати в коментарях.

Популярні новини зараз

У Польщі пожежник викрав і побив українських дітей: зламаний ніс і машина у крові

Нічні дрифтери, начувайтесь: на дорогах України з'явилися "берлінські подушки" за 30 тисяч

Україна поступово перетворюється на Польщу? Тисячі мігрантів масово хлинули в країну

Сміливі дівчата поголили обличчя і через пару тижнів показали свою щетину: майже, як у Шуфутинського

Показати ще

Нагадавши, віддана Наташа Корольова "сховалася" на краю світу: Тарзана і близько не видно. Наташа Корольова показала, як відпочиває.

Як повідомляв портал " Знай.ua", чоловік Наташі Корольової Тарзан замінив городнє опудало в капусті: "птахів відлякує від врожаю". Тарзан замінив опудало на городі.

Також " Знай.ua " писав, Наташа Корольова розповіла про перший сексуальний досвід з Ігорем Ніколаєвим: "це був удар". Наташа Корольова розповіла про реакцію мами на її чоловіків.