Відома українська співачка, тренерка шоу "Голос країни", телеведуча проекту "Танці з зірками" Тіна Кароль обожнює радувати фанатів новими знімками в Instagram.

Нещодавно на офіційному фан-акаунті знаменитості _fantina з'явилися зворушливі кадри її сина, 12-річного Веніаміна.

Так, хлопчик не перший рік навчається в Англії і живе закордоном в україномовній родині. Хлопець бере участь в ансамблі, де виконує українські народні танці разом з невеликим колективом дітей. На знімках Веня позував у білосніжній вишиванці, розшитій червоними і чорними нитками, а також шароварах смарагдового кольору, готуючись до виступу.

Сама ж Кароль зазначила, що дуже пишається своїм сином і його патріотичними захопленнями.

Популярні новини зараз
"Буде боротьба, Крим, воля народу...": екстрасенс Людмила Хомутовська втішила українців прогнозом на квітень та травень Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа Митрополит Паша "Мерседес" відкрито погрожує президенту Володимиру Зеленському: "Бійтеся, лихо вашій родині..." Доведеться викласти майже 41 000 гривень: водіїв попередили, коли звичайна перевірка прав може обернутися штрафом
Показати ще

"Веня❤Англія 2021"

Фолловери не пройшли повз: "Мамин син, мамина гордість. Красунчик 😍❤️🔥", " Гарний український хлопець...❤️", "Красунчик. Веніамін продовжить прославляти Україну в Англії.", "Побажаємо Веніаміну здійснитися мріям🙌❤️", "ось, воно мамине щастя, гордість всієї родини, а в майбутньому, гордість всієї України, класного хлопця Тіна, виховала! ❤️💜💐👍👌👩❤️👨💙💛💙💛🧒🧒👏👏👍👌😍💋💋", "Оооойй....мамин хлопчик золотий🤍 🖇".