Людина здобуває знання лише завдяки практиці та досвіду. Так сказав співак і заслужений артист України Арсен Мірзоян у програмі Сергія Дойка «Особистість», розповідаючи про важливість профільної освіти для музиканта.

На думку співака, профільна освіта не є визначальною для успішності чи професіоналізму у будь-якій сфері. «У тебе є база якась з інституту, а справжня освіта починається на практиці. В музиці так само», - підкреслює він.

Мірзоян стверджує, що в цьому плані набагато більшу вагу має досвід і практика. Аби не бути голослівним, він розповідає про нюанси своєї попередньої багаторічної роботи інженера і майстра дільниці. «Коли я прийшов на комбінат «Запоріжсталь», я вам чесно скажу – освіта металурга ніяк на заводі не потрібна», - зазначає артист.

Як він пояснює, у будь-яку сферу людина приходить зі своїми знаннями як базою, а далі опановує фах на практиці і бачить, як потрібно вирішувати проблеми. Принагідно Мірзоян міркує, що змінила би в його кар’єрі наявність музичної освіти: «Я б може раніше почав займатись музикою, може обрав би не той напрямок музики – не знаю як би воно склалося». Артист зазначає, що свої перші два альбоми він створив у рамках експерименту, а грамоту бере від тих людей, які вже її мають, а відтак готовий ділитися цим з іншими.

Популярні новини зараз
Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня В Україні знову сильно подорожчало м'ясо: скільки коштуватиме курятина і свинина Дружина Казаніна з "Квартал 95" розділила росіянок на типи - лань, курка та орлиця, і зробила висновки: "Чоловіка в жертву шакалу" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мірзоян розповів про зміну виду своєї діяльності.

Також Знай.ua писав про те, що Добриднєва розповіла про свій шлях у музиці.