Дивлячись на фотографії до і після схуднення, не віриться, що це один і той же чоловік!

Анна Юдовінська, консультант з харчування HERBALIFE NUTRITION, спеціально для Сlutch розповіла про неймовірні історії схуднення людей, які викликали захоплення всієї України.

Всі вони брали участь у проекті»Галерея краси".

Анна Юдовинская. Фото: Clutch

"Учасники проекту-звичайні люди зі своїми дивовижними життєвими історіями. Наприклад, у мене був підопічний Іван Зайцев - тато в декреті. Я вперше в житті зустрілася з хлопцем, який вирішив взяти на себе таку серйозну домашню роботу. Він вирішив допомогти дружині закінчити освіту. Перебуваючи вдома, він розумів, що сам не впорається зі своєю зайвою вагою», - каже Ганна.

Популярні новини зараз
Путін може розпочинати війни в Україні і далі, експертка розповіла правду про диктатора: "Мета Росії - не контроль" Відродження легенди: яким може бути новий "горбатий" ЗАЗ-965, закохує в себе з першого погляду Виплати 4 тисячі євро: як отримати Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати
Показати ще

Іван Зайцев. Фото до і після схуднення

"Ольга-молода мама трьох дітей. Працююча мама. І у неї була установка, яка, на жаль, існує у багатьох жінок. Що якщо ти працююча мама, то це означає, що ти не можеш вільний час витрачати на себе і ти повинна бути повністю розчинена в домашніх справах. Олі довелося змінюватися. Їй потрібно було зрозуміти, що нічого страшного, якщо вона якусь частину свого часу буде приділяти собі, не трапиться.

Ми поспілкувалися. Ольга проаналізувала свій щоденник харчування, зайнялася спортом, сходила на шопінг, адже позитивні емоції також дуже важливі.

Завдяки перерахованому вище вона вранці стає на ваги і бачить мінус, зауважує, що речі стають вільними і у неї з'являється море енергії. Звичайно ж, така радісна щаслива ресурсна мама-це плюс для всього оточення: діти стали відчувати, наскільки сильно вона змінилася, чоловік став на неї дивитися знову закоханими очима і це дозволило Олі отримати свій шикарний результат, знизити вагу за три місяці на 14 кг і перетворитися просто в модель", - розповіла експерт.

Нагадаємо, раніше Наташа Горова видала, як їй вдалося скинути вагу за короткий час.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Анна Богдан пішла війною на Юлю "зайчика" після фальшивого весілля: "Говорила, що Міша сумний зі мною". Анна Богдан взялася за Юлю "зайчика" після її "весілля"

Також "Знай.ua" писав, Анна Богдан проміняла Михайла Заливако на двох інших чоловіків: "дуже важливі для мене". Ганна Богдан заінтригувала планами