Відома українська співачка, тренерка шоу "Голос країни", колишня ведуча проєкту "Танці з зірками" Тіна Кароль відповіла на питання в рубриці "було/ не було" ексклюзивно для своїх підписників.

Співачка максимально відверто відповіла на багато особистих питань. Зокрема, Тіна Кароль зізналася, що не купалася ніколи голою в океані, проте хотіла б це виправити.

Крім того, Тіна Кароль часто забуває слова своїх пісень, навіть якщо співає їх вже багато років. Така ж ситуація з автомобілем, адже співачка випадково може підсісти в машину до інших людей. Щодо того, чи порушувала вона закон, відповіла: "Акуратно дуже".

Тіна Кароль, кадр з відео
Тіна Кароль, кадр з відео

Тіна Кароль, кадр з відео
Тіна Кароль, кадр з відео

Популярні новини зараз

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

Андре Тан одягнув Катю Осадчу у вузькі сукні, від вагітного животика жодного сліду: "Спадщина предків"

"Психи" в Раді? Нардепів можуть зобов'язати проходити експертизу в "павлівці"

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

А на запитання про те, чи крутила вона роман одразу з двома чоловіками, Тіна Кароль, загадково посміхаючись, відповіла: "А якщо вони подивляться?... Було!".

Співачка також розповіла, що кілька разів їздила у відпустку сама. Вона додає, що така практика є корисною. Крім того, Тіна Кароль зізналася, що періодично хоче пожити в іншій країні. А на запитання, чи дзвонила вона президенту відповіла: "Так, не одному".

Нагадаємо, 63-річна мама Дана Балана оточила себе чоловіками: нарозхват більше, ніж Тіна Кароль. Людмила Балан оточила себе чоловіками

Як повідомляв портал "Знай.ua", сумний Дан Балан відправився якнайдалі від Тіни Кароль: "Хіба час існує?". Дан Балан поділився новими фотографіями

Також "Знай.ua" писав, що Тіна Кароль захотіла близькості, але не з Даном Баланом: "Тільки без обману". Тіна Кароль розповіла про свої бажання