Українські зірки розповіли про те, як вони ставляться до прояву пристрасті і любові на публіці. Анатолій Анатоліч, Тоня Матвієнко та Ірина Федишин висловили свою думку.

Новий сюжет вийшов у програмi "Зірковий шлях" на телеканалі "Україна". Кореспонденти зв'язалися зі знаменитостями, щоб дізнатися їх думку з цього приводу, адже, багато хто дозволяє собі зайвого.

Першою висловилася з цього приводу співачка Злата Огнєвіч. Дівчина вважає, що коли цілуються в публічних місцях, то це не дуже красиво. Для дівчини відносини це дещо особисте.

Ведучий Анатолій Анатоліч підтримав виконавицю, заявивши:

Популярні новини зараз

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

"Холостячка" Злата Огнєвіч зважилася на пристрасний поцілунок з чоловіком: ніхто не очікував

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Показати ще

"Я проти коли там люди з язиком. Це вже занадто таке бачити, це не дуже приємно. Молодь іноді занадто захоплюються один одним".

Ще одна артистка Ірина Федишин також висловилася з цього приводу. Вона вважає, що все повинно не виходити за рамки культури.

"Ми з чоловіком не показуємо свої емоції на людях, все за закритими дверима".

Психолог Наталія Холоденко говорить про те, що у кожної людини своє поняття інтимності, але для неї це демонстрація почуттів. Експерт не може також зрозуміти необхідності стояти в натовпі і цілуватися так, ніби зараз ви перейдете до інтиму.

Співачка Тоня Матвієнко каже, що один раз вони так захопилися, що ледь не отримали штраф. Все через інтимних ласк в автомобілі. Посеред парку підійшла поліція, і постукала у вікно, в самий невідповідний момент.

Те ж саме сталося і зі Славою Камінською з колишнім чоловіком. Було темно, і вони усамітнилися удвох в машині. Підійшла поліція і виписала штраф.

Нагадаємо, Арсен Мірзоян знайшов де відірватися без Тоні Матвієнко і розхвилювався: "Сам не знаю, що воно буде". Арсен Мірзоян знайшов де відірватися без Тоні Матвієнко

Як повідомляв портал Знай.ua, Арсен Мірзоян забув про Тоню Матвієнко через більш важливі справи: "е * нить чимось". Арсен Мірзоян неабияк обурився

Також Знай.ua писав, що Тоня Матвієнко зважилася на неймовірне заради Арсена Мірзояна