Відома співачка, актриса і телеведуча, екссолістка популярної української жіночої поп-групи "Віагра" Надія Мейхер (Грановська) частенько радує шанувальників всілякими фотографіями і відео на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 360 тисяч чоловік.

Виконавиця знову поділилася чарівними знімками, демонструючи пишні груди і розмірковуючи про цікаві речі. Наприклад, зараз вона заговорила про те, як часто людство замислюється про важливість чужої думки, осуду або похвали.

Надія Мейхер, instagram.com/nadyameiher
Надія Мейхер, instagram.com/nadyameiher

"Думаю часто! Чи хочемо ми подобається іншим?! - наскільки ми готові змінитися аби подобається тим, іншим, кого знаємо, або ніколи в житті не бачили. Де ця грань? Це залежить виключно від нас самих; характер - досвід - цінності - прийняття - любов", - написала Надія Мейхер в публікації.

Після цього вона зазначила, що їй дуже приємно, коли її люблять і підтримують. Однак лише в тому випадку, якщо її діяння по-справжньому принесли користь іншій людині.

Надія Мейхер, instagram.com/nadyameiher
Надія Мейхер, instagram.com/nadyameiher

Популярні новини зараз
Доведеться жити на те, що є: хто із пенсіонерів залишиться без підвищення у 2023 році, названі категорії Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня "Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс
Показати ще
Тому її навіть не турбує, якщо хтось поруч ображається на світ.

"Життя потопаючого, особиста його справа", - підсумувала жінка.

Нагадаємо, спокуслива Надія Мейхер зізналася в любовному захваті: "Завжди наречена"

Як повідомляв "Знай.ua", напівоголена Надія Мейхер "злилася" з природою в полі: "Схоже на місце злочину"

Знай.ua писав, Надія Мейхер послала сигнал" в космос " своїми персиками: навіть Марс збудився