Популярна українська співачка і телеведуча Оля Цибульська, яка є кумою відомого виконавця Михайла Хоми (Дзідзьо) не проти поспілкуватися зі своєю публікою.

Телеведуча часто відповідає на запитання своїх підписників, які вони надсилають їй у соцмережах. На своїй сторінці в Інстаграмі, де за її життям слідкують 785 тисяч читачів, телеведуча виклала відповіді на деякі з них.

Зокрема, Оля Цибульська, яка є заміжньою жінкою та турботливою мамою, висловилася з приводу стосунків між хлопцем та дівчиною.

Оля Цибульська, фото: Instagram
Оля Цибульська, фото: Instagram

Телеведучій поставили наступне запитання: "Пів року спілкуюся з хлопцем. Не відпускає, але і не хоче зближуватися. А я закохалася".

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Солістка гурту KAZKA Заріцька сильно схудла на "Танцях з зірками": скоро наздожене Могилевську

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Показати ще

На що Оля Цибульська дала лаконічну, проте вичерпну відповідь, до того ж не підбираючи слів. Телеведуча впевнена, що далі продовжувати такі стосунки немає сенсу і потрібно їх розірвати. В протилежному випадку доведеться терпіти.

"Якщо емоційна мастурбація - то твоя слабкість, терпи далі того тормоза", - відповіла телеведуча. Оля Цибульська

Оля Цибульська, instagram.com/cybulskaya
Оля Цибульська, instagram.com/cybulskaya

Нагадаємо, розлучений Дзідзьо повідомив про те, чого давно всі чекали: "Обожнюю тебе". Виконавець Михайло Хома, відомий як Дзідзьо, повідомив своїм шанувальникам радісну новину

Як повідомляв портал "Знай.ua", Оля Цибульська з задоволенням обмацала жіночі груди: "Я просила". Оля Цибульська обмацала жіночі груди

Також "Знай.ua" писав, кума Дзідзьо Оля Цибульська розмріялася про нове дивне шоу: "Кицясцячка". Оля Цибульська заговорила про нове шоу