Григорій Решетник похвалився кулінарним умінням своєї дружини. Відповідний пост з'явився на його офіційній сторінці в соціальній мережі.

Популярний телеведучий проектів каналу СТБ "Холостячка" і "Холостяк" Григорій Решетник є популярною персоною, до якого можуть прислухатися українці. Чоловік активно веде свою Instagram-сторінці, яка має п'ятсот дві тисячі передплатників.

Як відомо, чоловік багато років в щасливому шлюбі. Його дружина Христина народила йому трьох синів: восьмирічного Івана, чотирирічного Дмитра, а також Олександра, якому немає ще й року.

Популярні новини зараз

Збіднілі на локдаунах українці почали продавати повітря по 40 грн: заробляють, як можуть

Дівчинка довгі місяці підкидала воші школярам, діти зрозуміли не одразу: "Розчесала волосся виделкою і...."

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

27 вересня Григорій Решетник опублікував пост, в якому розповів про те, як його дружина піклується про нього. Телеведучий показав пиріг, який приготувала Олександра для нього.

Коли я вдома. Кохана завжди не просто чекає на мене, але й готує різні кулінарні сюрпризи! Вона знає, що шлях до серця чоловіка лежить через 🍰 🍰 😋
, - повідомив він.

Нагадавши, Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "щоб врятувати душу". Ніна Матвієнко зізналася, як відреагувала на рішення сина стати ченцем.

Також ми повідомляли, що учасниця "Танців з зірками" Наталія Холоденко назвала головну проблему українських жінок. Її роздуми присвячені так званому "Комплексу відмінниці".

Крім цього портал Znaj.ua писав, що люблячий батько схуд для сина на 140 кілограм. Житель Кубані Олександр Тесля схуд на сто сорок кілограм за два роки. Тепер його не впізнають старі друзі і родичі.