Хелена Бонем Картер приєднається до Міллі Боббі Браун і Генрі Кавілла в новій загадці "Енола Холмс" від Legendary і Netflix.

Бонем Картер грає Юдорію Холмс, маму знаменитого сищика, у фільмі, заснованому на улюблених книгах Ненсі Спрінгер. У фільмах розповідається історія Еноли (Браун), бунтівної сестри-підлітка Шерлока Холмса (Кавілл), яка сама по собі є обдарованим супер-сищиком і перехитрила своїх знаменитих братів і сестер.

фото Getty Images
Хелена Бонем Картер // фото Getty Images

Завершують ансамбль разом з Браун, Кевіллом і Бонем Картер Девід Тьюліс, Сьюзан Вокома, Аділ Ахтар, Шерон Дункан-Брюстер, Ханна Додд, Еббі Херн, Габріель Тірні і Серрана Су-Лінг Блісс. Під час суботнього заходу для фанатів Tudum Netflix оголосив, що Луї Партрідж знову виконає свою роль Тьюксбері.

Випущений в 2020 році фільм "Енола Холмс" став величезним хітом для Netflix: стрімінговий сервіс повідомив, що приблизно 76 мільйонів сімей подивилися фільм протягом перших 28 днів після його виходу.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська заговорила про рівні права для людей, до чого потрібно прагнути вже зараз: "Не про почуття жалю"

60 кілограм на шиї: наречена впала під вантажем коштовностей на мажорному весіллі і ледь не померла "по-багатому"

Антоніна Матвієнко показала свою маму у 24 роки: "Боже, яка красуня"

Красуня з модельною зовнішністю: чому Андрій Шевченко роками ховав від усіх свою дружину

Показати ще

фото Getty Images
Міллі Боббі Браун / / Фото Getty Images

Основні події почнуться в Лондоні. Картина створена Legendary в партнерстві з Netflix після того, як Netflix придбала Всесвітні права, за винятком Китаю, на перший фільм Legendary в минулому році.

Продюсерами "Еноли Холмс 2" є Мері Перент, Алекс Гарсія і Алі Мендес.