Відомий український музикант Віктор Павлік з дружиною вперше показали свого маленького сина. Пара виклала зворушливе сімейне фото втрьох.

Відповідний допис з'явився на сторінці Катерини Реп'яхової в соцмережі Інстаграм, де за її життям спостерігають понад 86 тисяч читачів.

"Знайомтеся, Міша Павлік. На кого схожий не запитую", — написала під фото Катя Реп'яхова. А її підписники взялися обговорювати, татових чи маминих рис найбільше у малюка.

Віктор Павлік з сім'єю, instagram.com/repyahovakate
Віктор Павлік з сім'єю, instagram.com/repyahovakate

У коментарях зазначили, що син Віктора Павліка дуже схожий на його старшого сина Олександра. Інші ж віднайшли у малюку багато батькових рис.

Популярні новини зараз

"Психи" в Раді? Нардепів можуть зобов'язати проходити експертизу в "павлівці"

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Віктор Павлік відповів на чвари двох своїх жінок через квартиру одним відео: схопилися за пилку

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

"Дуже схожий на старшого брата Олександра Павліка", "Дуже гарні ❤️❤️❤️", "Який красень💖💖💖💖", "На батька 🔥", "❤️❤️❤️божого благословення для Михасика ❤️❤️❤️", "Ну нарешті 👏 він у вас незрівнянний😍 😍 😍", "Який симпатюн😍 😍 😍 😍 😍 😍", "Схожий на Мішу😍", "На тата з мамою❤️😍", - відреагували у коментарях.

Нагадаємо, Віктор Павлік втік з дому, щоб наїстися сала: Катя Репяхова не дозволяє. Віктор Павлік відпочив на Закарпатті

Як повідомляв портал "Знай.ua", Віктор Павлік "надивачив" без Каті Репяхової: "Упссс тільки, щоб ніхто не побачив". Віктор Павлік попався у цікавий момент

Також "Знай.ua" писав, Катя Репяхова показала, як сильно кохає Віктора Павліка: змусила робити це на камеру. Катя Репяхова показала цікаві кадри