Російський естрадний співак Філіп Кіркоров, який може похвалитися досить значною армією шанувальників в Instagram, привітав з Днем народження президента Російської Федерації Володимира Путіна.

На сторінці, де за яскравим творчим життям виконавця в соцмережі стежать більше п'яти мільйонів чоловік, він розмістив відео, змонтоване зі спільних кадрів Путіна і Кіркорова.

"З днем народження, Пане Президенте!", - підписав ролик сам співак.

Однак увагу привертає той факт, що на старих відео Путін зі своїми 165-167 сантиметрами зростання ледь дістає до плеча Кіркорову, зріст якого досягає 193 сантиметрів. При цьому на більш свіжих фото Кіркоров виглядає чи не одного зросту з Путіним.

Популярні новини зараз

Григорій Решетник знайшов нового "Холостяка" після фіналу зі Златою Огнєвіч

Донька загиблого у ДТП з 16-річним мажорам звернулася до українців: "Батько в морзі, а він відчуває свою безкарність"

Сестра потерпілого в смертельній ДТП вразила правдою про 16-річного мажора: "Пішли всі на х*й, мене відмажуть"

Ксенія Мішина після примирення з Олександром Еллертом видала все, що її бісить: "Сказала стоп"

Показати ще

Цікаво, що інформації про точне зростання Путіна ніде не знайти - її ретельно приховують, як секретну. Як він відреагує на "викривальне" привітання співака, невідомо.

Мабуть, Філіпу не важко і присісти заради ефектного фото з президентом, яке не зашкодило б самолюбству і не поставило б під сумнів «велич» російського диктатора.

Нагадавши, над безглуздими штанами Путіна регоче весь світ: позичив у Лаврова. Також нещодавно Путін, у якого є комплекс через невисокий зріст, підняв на сміх інтернет-користувачів туфлями на величезному каблуці.

Як повідомляв Знай. ua, Путінську пропагандистку принизили в Європі на очах у перехожих.

Також Знай. ua писав, що Старий Путін жорстко осоромився.