Відома українська співачка Настя Каменських та її чоловік репер та продюсер Олексій Потапенко (Потап) вирішили не відставати від трендів і часто записують відео для популярного серед молоді TikTok.

Після того, як намагаючись для відео скласти руками серце і виконуючи танцювальні рухи, Потап і Настя Каменських збили люстру, довго не довелося чекати. І ось артисти презентують своїй публіці новий ролик.

На відео артисти знову вирішили станцювати, синхронно виконуючи танцювальні рухи. Однак, одноголосного схвалення та захоплених коментарів від своїх підписників вони так і не дочекалися.

Потап і Настя Каменських, instagram.com/realpotap
Потап і Настя Каменських, instagram.com/realpotap

Під відео коментатори висловили своє незадоволення поведінкою пари, назвавши її, зокрема, підлітковою. А також припустили, що артистам вже більше нічим привернути увагу.

Популярні новини зараз

Українці "освистали" новий образ Юлії Тимошенко: "Через ботокс моргнути не може"

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Показати ще

"Що за дурня?", "Жесть Підлітки чи що 😮 😮 😂 ну їй богу.", "Більше нічого показати?", "Більше нічого показати?", "Деградація на максималках", "Я думаю вони щось вживають!) Може любов!)))", "Дитячий садок, Їй Богу (( ну дорослі люди ж, ніби... Не цікаво, ну правда, скільки можна... А ще артисти, ви ж не третьосортні клоуни, ну!!!", - відреагували у коментарях.

Коментарі, instagram.com/realpotap
Коментарі, instagram.com/realpotap

Коментарі, instagram.com/realpotap
Коментарі, instagram.com/realpotap

Нагадаємо, Настя Каменських з Потапом настільки віддались коханню, що збили люстру: це було гаряче. Відома українська співачка Настя Каменських та її чоловік репер та продюсер Олексій Потапенко (Потап) вирішили здивувати публіку, але все пішло трохи не по плану

Як повідомляв портал "Знай.ua", Настя Каменських зробила це з собою, щоб подобатися Потапу: "Фее, повнить!". Настя Каменських здивувала виглядом

Також "Знай.ua" писав, Настя Каменських ощасливить когось своєю крихіткою: Потап про таке й не мріяв. Настя Каменських пообіцяла зробити подарунок