Відомий український шеф-кухар та переможець "МастерШеф" Євген Клопотенко привітав захисниць та захисників України з 14 жовтня.

На своїй сторінці у соціальній мережі Instagram, де за ним стежить понад 600 тисяч осіб він зазначив, що ігнорувати те, що в Україні йде війна безглуздо. Адже поки ми намагаємося жити звичним життям щодня тисячі військових захищають нашу територіальну цілісність.

Фото зі сторінки Євгена Клопотенка
Фото зі сторінки Євгена Клопотенка

"Це доволі тупо - ігнорувати, що в нашій країні йде війна. То як ігнорувати той факт, що людям для життя потрібне повітря. Можливо, одні люди захищають себе психологічно і не хочуть стикатися з реальністю. У нас є армія - українці, які пішли на фронт і роблять все, що можуть, щоб в житті інших українців все залишалося сталим. І не бачити цього - це як запхати свою голову у землю і вкритися лопухами. Не треба так робити", - зазначив Євген Клопотенко.

Шеф-кухар відзначив, що 14 жовтня це не свято хлопчиків, це день тих, хто захищає Україну. Цей день присвячений наймужнішим чоловікам та жінкам нашої країни - тим, які не боячись нічого захищають рідну землю.

Фото зі сторінки Євгена Клопотенка
Фото зі сторінки Євгена Клопотенка

"Тому давайте знімемо лопухи з очей, озирнемося, усвідомимо і як мінімум подякуємо тим нереальним людям, завдяки яким наша реальність не змінилася. Ми досі маємо Україну, ми досі в порядку, ми досі втілюємо у життя те, що хочемо. Все, що можуть зробити інші - не ігнорувати. Дякувати, цінувати, підтримувати та берегти й розвивати культурну складову України", - зазначив Євген Клопотенко.

Популярні новини зараз

Схопив кота за шкірку - відразу з ним попрощався: чому не можна цього робити і які важкі наслідки чекають пухнастика

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Від 3 до 5 за примусову вакцинацію: Володимир Зеленський окреслив чітку позицію

У черзі на вакцинацію сотні українців влаштували тисняву, як за безкоштовними пиріжками: усюди крики і спітнілі тіла

Показати ще

Нагадаємо, що Лариса Ніцой у День козацтва розповіла про найдобрішу школу в Україні: "Моляться за героїв"

Раніше Знай писав, глава МВС Денис Монастирський звернувся до захисників в День козацтва: "Кожен день. Щогодини"

Також Знай повідомляв, що Олена Зеленська розповіла про героїчний подвиг українок у ЗСУ: "Нарівні з чоловіками"