Український актор і популярний телеведучий Андрій Джеджула заявив, що більшість сварок з колишньою дружиною Юлією Леус відбувалися, коли вона випивала алкоголь.

В одному з інтерв'ю Андрій Джеджула говорить, що після вживання алкоголю жінка ставала зовсім іншою людиною і "робила з мухи слона".

"Я цьому спочатку не надавав значення. Ну перебрала дівчина. Юля знає як перебрати. Коли вона п'є, включається демон всередині. Це інша людина. Неначе одного вийняли, а іншого вставили", - говорить він. Андрій Джеджула

Юлія Леус, кадр з відео
Юлія Леус, кадр з відео

Андрій Джеджула і його колишня дружина Юлія Леус знялися для шоу "Не бреши мені" на каналі LIVE і розповіли свої версії проблем у відносинах.

Популярні новини зараз

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Показати ще

Юлія Леус та Андрій Джеджула розповіли свою правду про те, чому вони зараз ворогують. У результаті психіатр дійшов висновку, що вони один одного варті, адже кожен з пари був жертвою і тираном поперемінно.

Нагадаємо, розлучений Андрій Джеджула почув заповітне слово від головної жінки в його житті: "Вона сказала...". У Андрія Джеджули - велика радість у житті

Як повідомляв портал "Знай.ua", Андрій Джеджула перетворився на Роберта Паттінсона після скандального розлучення: "Як вампір". Андрій Джеджула розповів про відчуття в нічних клубах і як він починав там працювати

Також "Знай.ua" писав, розлучений Андрій Джеджула похвалився потужним другом: "195 сантиметрів". Телеведучий продемонстрував з ним відеозапис.